EGR ATJUNGIMAS - AR VERTA?

Reikia išvalyti Egr vožtuvą? O gal manote, kad geriau Egr išprogramavimas? Paskaitykite - kaip būtų teisingiau pasielgti dabar.

EGR VOŽTUVAI – KĄ DARYTI SU EGR VOŽTUVU?

Blogo egr vožtuvo pagrindinis simptomas

Egr vožtuvo gedimas dyzeliniuose automobiliuose labai dažnas reiškinys. Jis pasireiškia traukos praradimu.

Trauka gali dingti dingti bevažiuojat arba automobilis gali jau tik užvedus įeiti į avarinį režimą.

Nenori užsimušti? Pagalvok ką daryti su blogu Egr…

Visada baisiau yra, kai trauka dingsta atliekant lenkimo manevrą arba kai būtina paspausti sankryžose, kai į tave parlekia 10-20 automobilių – pavyzdžiui įvažiuojant į žiedinę sankryžą ar didelį žiedą.

Tuomet norint išvengti avarijos ar avarinės situacijos – mašina turi traukti… Būtinai!

SKAMBINKITE DABAR!

IŠSPRĘSIME PROBLEMĄ SKUBIAI!

Registracija

Telefonu:

+370 601 47 242

EGR VOŽTUVO DIAGNOSTIKA

Mums skambina ir sako „Man padarė diagnostiką ir nustatė, kad blogas egr vožtuvas”. Deja, labai būna taip, kad tokia diagnozė nepasitvirtina. Egr vožtuvas būna geras, tik neveikia dėl avarinio „Limp mode” režimo.

Reikia žinoti vieną dalyką, kad yra ne vien tik egr vožtuvas – tačiau yra ir visa egr sistema, kurios problemą galima isšpręsti ją išprogramuojant…

NAUJO EGR VOŽTUVO KAINA?

Labai dažnai, atlikus automobilio kompiuterinę diagnostiką diagnozuojamas Egr vožtuvo gedimas. Ir jeigu diagnozė nustatyta 100 proc. teisingai – visi pradeda domėtis egr vožtuvo kainomis.

O jos beveik niekada nėra jau tokios mažos. Egr vožtuvų kaina svyruoja dažniausiai nuo 100,- eur iki 750,- .

Kuo senesnis automobilis – tuo egr vožtuvas bus paprastesnis ir greičiausiai kainuos apie 100,- eurų. Kuo automobilis naujesnis – tuo egr vožtuvai bus „gudresni” . Pavyzdžiui naujos kartos Audi ir Volkswagen egr vožtuvai jau gaminami su aušintuvais ir jų kainos turbūt vienos didžiausių apskritai…

NAUDOTO EGR VOŽTUVO KAINA

 Naudoti egr vožtuvai kainuoja 2-3 kartus pigiau nei originalūs. Tačiau jeigu kyla klausimas „Ar verta pirkti naudotą egr vožtuvą” atsakysime paprastai – tikrai verta, jeigu esate automobilių prekiautojas ar jau norite labai staigiai atsikratyti savosios transporto priemonės.

Ta prasme, įdėsite naudotą egr vožtuvą – ir pardavimas vyks iš karto… Visais kitais atvejais – naudoto egr vožtuvo pirkimas – labai jau neprotingas sprendimas.

Galite galvoti visaip, tačiau kai nėra galimybės įsigyti naujo egr vožtuvo – visada yra galimybė šią problemą išspręsti protingesniu ir patikimesniu metodu. Skaitykite žemiau arba čia www.egrvoztuvas.lt – egr vožtuvo išprogramavimas Vilniuje Kaune Klaipėdoje

EGR VOŽTUVO IŠPROGRAMAVIMAS – PROGRAMINIS IŠJUNGIMAS

Jeigu brangu pirkti Opel egr vožtuvą, kuris kainuoja 200-300 eurų, arba Volkswagen egr vožtuvą, kuris kainuoja 350-700 eurų, visada galima sugalvoti gudresnį sprendimą – Egr vožtuvo išprogramavimą ECU variklio valdymo bloko algoritme.

Ši procedūra – atjungia egr sistemą. Egr vožtuvas lieka savo vietoje, tačiau jo funkcija tampa nereikalinga variklio valdymo procedūroje – paprastai tariant… Žinoma, kartais pasitaiko tokių egr vožtuvo gedimų, kuriems dar reikalingas ir egr „glušinimas” – apie tai žemiau > https://www.katalizatorius.lt/egr-voztuvas-isprogramavimas-isjungimas-ar-naujas/

EGR VOŽTUVO „UŽGLUŠINIMAS”

Kai kuriems seniems automobiliams, sugedus egr vožtuvai – yra labai paprastas sprendimas – tai egr vožtuvo paprastas užglušinimas su tarpine. Tai tikrai veikia – tačiau su viena sąlyga – egr vožtuvas privalo būti vakuminis ir jokios elektronikos aplinkui patį vožtuvą. Žinoma, yra modelių, kuriems netinka egr užglušinimas, net jeigu egr vožtuvas vakuminis… http://www.duslintuvucentras.lt/egr-voztuvas-isprogramuoti-ar-keisti-nauju/

EGR VOŽTUVO REMONTAS – VALYMAS

Daugelis vairuotojų bando egr vožtuvą remontuoti patys. Tas egr vožtuvo remontas – beveik visada apsiriboja egr vožtuvo valymu. Egr vožtuvą reikia nusiimti ir su tam specialiai skirtomis valymo priemonėmis išvalyti.

Prie to paties protinga būtų išvalyti ir visą įsiurbimo kolektorių, nes jeigu egr vožtuvas paskendęs suodžių ir tepalo „košėje” – tai su įsiurbimo kolektoriumi bus tas pats. Tad jeigu kažką daryti – tai daryti viską ir kruopščiai.

Ar efektas bus ar ne – pasimatys per artimiausią tūkstanį kilometrų. Tai dažniausiai laikinas sprendimas – tačiau pasitaiko ir tokių atvejų, kai po tokio valymo nuvažiuojama ne vieną tūkstantį kilometrų.

Bet kuriuo atveju – egr valymas kainuoja ir ta egr valymo kaina beveik tokia pati, kaip ir egr išprogramavimo kaina. Todėl reiktų gerai pagalvoti, ką rinktis geriau – laikiną sprendimą ar sprendimą visam laikui, su visais pliusais ir be jokių minusų.

Dar vienas įdomus faktorius apie Egr vožtuvo užsikimšimą tai dpf filtro valymas. Kurį reiktų pasidaryti, jei nusprendėte Egr vožtuvą pasilikti.

KONSULTACIJOS IR REGISTRACIJA

Darbo laikas 8.00-22.00h

(+ šeštadienis + sekmadienis)

dyzeliu servisas kaune vilniuje klaipedoje
dyzeliniu varikliu remontas

Registracija

Telefonu:

+370 601 47 242

Skambinti +37060147242